Teatr Gdynia Głowna

CzteryRazyPe czyli Pierwsza Przyjacielska Pomoc Psychologiczna w Debrznie

Wyjazd do Debrzna miał miejsce w ramach projektu "Teatralna Wieś(ć)", który został zrealizowany ze środków Województwa Pomorskiego.

Ponad 200 uczniów z Debrzna (powiat człuchowski) i okolic aktywnie uczestniczyło w naszym spektaklu „CzteryRazyPe czyli Pierwsza Przyjacielska Pomoc Psychologiczna”.
Do udziału w czterech bezpłatnych pokazach tego przedstawienia, które 11 i 12 października zorganizowaliśmy w Centrum Kultury i Sportu i Turystyki w Debrznie, zaprosiliśmy młodzież ze szkół podstawowych w Debrznie, Uniechowie, Myśligoszczy i Starym Gronowie, w spektaklach brali też udział uczniowie z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie.
W trakcie spektakl zaprezentowaliśmy historię Ady, osiemnastoletniej uczennicy, która próbuje poradzić sobie doświadczeniem depresji u bliskiej osoby. Metoda Teatru Forum umożliwia odbiorcom włączenie się w akcję spektaklu na równi z aktorami i sprawdzenie na scenie swoich propozycji rozwiązań wybranych sytuacji, każde z przedstawień w Debrznie miało więc inny przebieg, a wszystkie zakończyła wartościowa i głęboka dyskusja z młodzieżą.
Wyjazd do Debrzna miał miejsce w ramach projektu „Teatralna Wieś(ć)”, który został zrealizowany ze środków Województwa Pomorskiego.
Szkoła Podstawowa w Debrznie, Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie, Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie –  dziękujemy za gościnność i aktywny udział w naszych wydarzeniach!

Aktualności

CzteryRazyPe czyli Pierwsza Przyjacielska Pomoc Psychologiczna w Debrznie

Wyjazd do Debrzna miał miejsce w ramach projektu „Teatralna Wieś(ć)”, który został zrealizowany ze środków Województwa Pomorskiego.

Czytaj dalej

Akcja/ Regeneracja – Rekrutacja na warsztaty wytchnieniowe

Teatr Gdynia Główna rozpoczyna nabór uczestników na warsztaty wytchnieniowe do projektu „Akcja/ Regeneracja”.

Czytaj dalej

REPERTUAR: WRZESIEŃ – GRUDZIEŃ 2021!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami spektaklowymi dla dzieci i dorosłych od września do grudnia 2021.

 

 

 

 

Czytaj dalej

MASKA I CZY PAN ISTNIEJE, PANIE JOHNS? STANISŁAWA LEMA W TGG!

Po plenerowych graniach w dzielnicach Gdyni spektakle oparte na prozie Stanisława Lema ponownie zagoszczą na deskach Teatru Gdynia Główna.

Czytaj dalej

2021: ODYSEJA LEMOWSKA

Zapraszamy na… przyszłość!

To będzie teatralna podróż w czasie, przestrzeni i rzeczywistości. Teatr Gdynia Główna zaprasza do namacalnego kontaktu z futurystycznymi światami Stanisława Lema. W ramach projektu „2021: Odyseja Lemowska” Gdynia stanie się sceną czterech teatralnych adaptacji prozy słynnego polskiego pisarza i futurologa.

Czytaj dalej

LEM NA KARWINACH!

Teatr Gdynia Główna oraz Rada Dzielnicy Karwiny zaprasza na prezentacje dwóch spektakli teatralnych opartych o prozę Stanisława Lema.

Bezpłatne i plenerowe spektakle grane w twojej dzielnicy!

22 sierpnia godz. 18:00 – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2, Ul. Leopolda Staffa 10

Czytaj dalej
Czcionka - rozmiar
Kontrast