Teatr Gdynia Głowna

9 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POCIĄG DO MIASTA -STACJA WiejskoMiejska - PODZIĘKOWANIA

SZANOWNI PAŃSTWO!

TEGOROCZNA, IX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRALNEGO – POCIĄG DO MIASTA „STACJA WiejskoMiejska” DOBIEGŁA KOŃCA. NADSZEDŁ WIĘC MOMENT NA PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, BEZ KTÓRYCH TEN PROJEKT NIE MÓGŁBY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY:

MIASTU GDYNIA ZA SFINANSOWANIE PROJEKTU

PREZYDENTOWI GDYNI WOJCIECHOWI SZCZURKOWI ZA OBJECIE FESTIWALU PATRONATEM HONOROWYM

NASZYM PARTNEROM: STOWARZYSZENIU HALO KULTURA, PAŃSTWOWEMU LICEUM PLASTYCZNEMU, KLUBOWI MUZYCZNEMU UCHO, PODWÓRKO ART, ZESPOŁOWI SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEMU NR 4, AUTOMOBILKLUBOWI MORSKIEMU, STANICY HARCERSKIEJ I HUFCOWI ZHP GDYNIA ZA UŻYCZENIE PRZESTRZENI POD POKAZY SPEKTAKLI ORAZ ZA WSPARCIE, POMOC W PROMOCJI ORAZ ORGANIZACJI WYDARZEŃ.

LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH ZA UŻYCZENIE KRZESEŁEK.

MUZEUM EMIGRACJI – ZA GOTOWOŚĆ UŻYCZENIA PRZESTRZENI BEZPIECZEŃSTWA

PATRONOM MEDIALNYM: TRÓJMIASTO.PL, RADIO GDAŃSK, E-TEATR, TEATRALNY.PL, PRESTIŻ MAGAZYN TRÓJMIEJSKI ZA POMOC W REKLAMIE I DOTARCIU DO ODBIORCÓW NASZEGO FESTIWALU

MIASTU GDYNIA, NAGRODZIE LITERACKIEJ GDYNIA, CAFEKSIĘGARNI VADEMECUM, MUZEUM MIASTA GDYNI, ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD ZA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ.

DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM: AKADEMII GŁOSÓW TRADYCJI Z TRÓJMIASTA, TEATROWI ZIELONE SŁOŃCE Z DĄBROWY GÓRNICZEJ, TEATROWI UKŁAD FORMALNY Z WROCŁAWIA, TEATROWI ŁATEK Z SUPRAŚLA, TEATROWI EKIPA Z WARSZAWY, STUDIU SZTUKI BOGUSŁAWA SŁUPCZYŃSKIEGO Z CIESZYNA, FUNDACJI ORBIS TERTIUS ORAZ TRZECIEMU TEATROWI LECHA RACZAKA Z POZNANIA, TEATROWI STAJNIA PEGAZA ZA TO, ŻE ZGODZILIŚCIE SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM FESTIWALU I PRZEZ TE KILKA DNI ZASKAKIWAĆ NAS WYJĄTKOWYMI SPEKTAKLAMI. ZA PODJĘCIE WYZWANIA I PRZENIESIENIE SWOICH PRZEDSTAWIEŃ W PRZESTRZENIE NIETEATRALNE.

DZIĘKUJEMY AKTOROM ZA GRĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, ZA NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA, KTÓRYCH MOGLIŚMY DOŚWIADCZYĆ I ZA BUDUJĄCE PRZEMYŚLENIA, KTÓRYMI SIĘ Z NAMI PODZIELILIŚCIE.

DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM ZA DBANIE O WIDZÓW I NIEOCENIONĄ POMOC, ZAWSZE, KIEDY JEJ POTRZEBOWALIŚMY.

DZIĘKUJEMY EKIPIE TECHNICZNEJ ZA PRACĘ, CZASAMI PONAD SIŁY, ZA PRZYGOTOWANIE BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI GRY. BEZ WAS FESTIWAL NIE MIAŁBY SZANSY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY KRZYSZTOFOWI WINCIORKOWI ZA WSPANIAŁE ZDJĘCIA Z KOLEJNYCH PREZENTACJI I ZA TO, ŻE JEST Z NAMI OD POCZĄTKU FESTIWALU. TO JUŻ 9 ROK!!! DZIĘKI KRZYŚKU!

DZIĘKUJEMY TEŻ WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPIERALI NAS NA ROŻNYCH ETAPACH REALIZACJI TEGO FESTIWALU I SPOWODOWALI ŻE 9 EDYCJA BYŁA MOŻLIWA.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE NA RECENZJE I PODZIELILI SIĘ Z NAMI SWOIMI SPOSTRZEŻENIAMI. TO W DUŻEJ MIERZE DZIĘKI WAM WIEMY CZY OBRANE PRZEZ NAS KIERUNKI SA SŁUSZNE A POKAZYWANE PRZEZ NAS SPEKTAKLE ZOSTAJĄ Z WAMI NA DŁUŻEJ.

DZIĘKUJEMY NASZYM WIDZOM. WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY SĄ Z NAMI OD PIERWSZEJ EDYCJI, ALE I TYM, KTÓRZY BYLI Z NAMI PO RAZ PIERWSZY. DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY TOWARZYSZYLI NAM W CAŁEJ PODRÓŻY PRZEZ MIASTO ORAZ TYM, KTÓRZY ZATRZYMALI SIĘ PRZY NAS TYLKO NA CHWILĘ. DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE DOBRE SŁOWA. DZIĘKUJEMY, ŻE PRZYŚLIJCIE DO NAS I ŻE POKAZALIŚCIE NAM, ŻE TO CO ROBIMY MA SENS.

 

JUŻ DZISIAJ ZAPRASZAM PAŃSTWA NA PRZYSZŁOROCZNĄ 10 JUBILEUSZOWA EDYCJE, ZAPRASZAM TAKŻE NA OBCHODY 10 LECIA DZIAŁALNOŚCI TEATRU GDYNIA GŁOWNA. TAK JESTESMY JUŻ Z PAŃSTWEM PRAWIE 10 LAT I ZAMIERZAMY ZASKAKIWAĆ WASZ ROŻNYMI PROJEKTAMI PRZYNAJMNIEJ KOLEJNE 10! TAKŻE BĄDŹCIE Z NAMI, PRZYCHODŹCIE DO TEATRU, SZUKAJCIE NAS W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ.

 

DO ZOBACZENIA !