Teatr Gdynia Głowna

8 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POCIĄG DO MIASTA -STACJA SANATORIUM - PODZIĘKOWANIA

SZANOWNI PAŃSTWO!

TEGOROCZNA, ÓSMA EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRALNEGO – POCIĄG DO MIASTA „STACJA SANATORIUM” DOBIEGŁA KOŃCA. NADSZEDŁ WIĘC MOMENT NA PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, BEZ KTÓRYCH TEN PROJEKT NIE MÓGŁBY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY:

MIASTU GDYNIA ZA SFINANSOWANIE PROJEKTU

PREZYDENTOWI GDYNI WOJCIECHOWI SZCZURKOWI ZA OBJECIE FESTIWALU PATRONATEM HONOROWYM

NASZYM PARTNEROM: KLUBOWI MUZYCZNEMU UCHO I PODWÓRKO ART., KONSULATOWI KULTURY, HALO KULTURA, AUTOMOBILKLUBOWI MORSKIEMU, FLORA DEVELOPMENT ORAZ YACHT KLUBOWI STAL ZA UŻYCZENIE PRZESTRZENI POD POKAZY SPEKTAKLI ORAZ ZA WSPARCIE, POMOC W PROMOCJI ORAZ ORGANIZACJI WYDARZEŃ.

LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH ORAZ KONSULATOWI KULTURY ZA UŻYCZENIE KRZESEŁEK.

PATRONOM MEDIALNYM: TRÓJMIASTO.PL, RADIO GDAŃSK, E-TEATR, TEATRALNY.PL, MAGAZYN TRÓJMIEJSKI PRESTIŻ, DZIENNIK BAŁTYCKI ZA POMOC W REKLAMIE I DOTARCIU DO ODBIORCÓW NASZEGO FESTIWALU

MIASTU GDYNIA, NAGRODZIE LITERACKIEJ GDYNIA, CAFEKSIĘGARNI VADEMECUM, MUZEUM MIASTA GDYNI, CISZY NOCNEJ, UBOGIEJ KREWNEJ, KONSULATOWI KULTURY ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD ZA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ.

MUZEUM EMIGRACJI ZA UDOSTEPNIENIE PRZESTRZENI BEZPIECZEŃSTWA.

DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM: NIEFORMALNEMU KOLEKTYWOWI CZY Z WROCŁAWIA, FUNDACJI POD SUKNIAMI ZE SZCZECINA, TEATROWI MIGRO Z KRAKOWA, TEATROWI NA FAKTACH Z WROCŁAWIA, KOLEKTYWOWI KOBIETOSTAN Z WROCŁAWIA ORAZ TEATROWI GDYNIA GŁÓWNA Z GDYNI ZA TO, ŻE ZGODZILIŚCIE SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM FESTIWALU I PRZEZ TE KILKA DNI ZASKAKIWAĆ NAS WYJĄTKOWYMI SPEKTAKLAMI. ZA PODJĘCIE WYZWANIA I PRZENIESIENIE SWOICH PRZEDSTAWIEŃ W PRZESTRZENIE NIETEATRALNE.

DZIĘKUJEMY AKTOROM ZA GRĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, ZA NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA, KTÓRYCH MOGLIŚMY DOŚWIADCZYĆ I ZA BUDUJĄCE PRZEMYŚLENIA, KTÓRYMI SIĘ Z NAMI PODZIELILIŚCIE.

DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM ZA DBANIE O WIDZÓW I NIEOCENIONĄ POMOC, ZAWSZE, KIEDY JEJ POTRZEBOWALIŚMY.

DZIĘKUJEMY EKIPIE TECHNICZNEJ ZA PRACĘ, CZASAMI PONAD SIŁY, ZA PRZYGOTOWANIE BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI GRY. BEZ WAS FESTIWAL NIE MIAŁBY SZANSY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY KRZYSZTOFOWI WINCIORKOWI ZA WSPANIAŁE ZDJĘCIA Z KOLEJNYCH PREZENTACJI I ZA TO, ŻE JEST Z NAMI OD POCZĄTKU FESTIWALU. TO JUŻ 8 ROK!!! DZIĘKI KRZYŚKU!

DZIĘKUJEMY TEŻ WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPIERALI NAS NA ROŻNYCH ETAPACH REALIZACJI TEGO FESTIWALU I SPOWODOWALI ŻE 8 EDYCJA BYŁA MOŻLIWA.

DZIĘKUJEMY NASZYM WIDZOM. WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY SĄ Z NAMI OD PIERWSZEJ EDYCJI, ALE I TYM, KTÓRZY BYLI Z NAMI PO RAZ PIERWSZY. DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY TOWARZYSZYLI NAM W CAŁEJ PODRÓŻY PRZEZ MIASTO ORAZ TYM, KTÓRZY ZATRZYMALI SIĘ PRZY NAS TYLKO NA CHWILĘ. DZIĘKUJEMY, ŻE PRZYŚLIJCIE DO NAS I ŻE POKAZALIŚCIE NAM, ŻE TO CO ROBIMY MA SENS.