Teatr Gdynia Głowna

Budżet obywatelski 2017 - głosuj na TGG

Zagłosuj na projekt TGG i dzielnicy Witomino Radiostacja pod nazwą: A może by... spektakl plenerowy na Witominie?

Drodzy Widzowie!

Teatr Gdynia Główna po raz kolejny bierze udział w konkursie PRZYJAZNA DZIELNICA w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017. Głosujcie na projekt A może by… spektakl plenerowy na Witominie?, który zgłosiliśmy wraz z Rada Dzielnicy Witomino Radiostacja.

Głosować można poprzez stronę https://gdynia-budzet-obywatelski.pl/ wpisując swój PESEL oraz imię ojca. Następnie wybieramy dzielnicę: Witomino Radiostacja i projekt: A może by… spektakl plenerowy na Witominie?. Stawiamy przy nim cyfrę 1 i potwierdzamy swój głos!

Spektakl ,,Maska” został zrealizowany w ramach ogólnopolskiego konkursu ,,Lechstarter”, który miał na celu pozytywnie odmienić oblicze wybranych polskich miast i zintegrować lokalną społeczność. Nasz projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem mieszkańców Gdyni, którzy wzajemnie mobilizowali się do oddawania głosów i to właśnie im zawdzięczamy wygraną. Dlatego pragniemy nie wykluczać żadnej dzielnicy Gdyni z prezentacji spektaklu i zagrać go również na Witominie-Radiostacji, gdzie już mamy swoich stałych widzów.
Liczymy, że i tym razem uda się pozyskać odpowiednią ilość osób.
Zatem zapraszamy do głosowania!
https://gdynia-budzet-obywatelski.pl/