Teatr Gdynia Głowna

I... JAKOŚ TO BĘDZIE - DODATKOWY SPEKTAKL

Szanowni Widzowie, Przyjaciele!
Udało się!
Wprowadziliśmy dodatkowy termin spektaklu “i… jakoś to będzie!” w reżyserii Idy Bocian. Do Soplicowa zaprosimy więc Was już w najbliższą sobotę, 20 lutego o godzinie 18.00. Zdecydowaliśmy się na kolejne granie naszej interpretacji epopei narodowej Mickiewicza w odpowiedzi na Wasze prośby i pytania, to również próba zaspokojenia tęsknoty za Teatrem.

 

20 lutego 2021 godz. 18:00

Telimena chce zdobyć męża, Tadeusz pragnie Zosi, ale nie potrafi odrzucić amorów doświadczonej kobiety, Gerwazy myśli tylko o zemście, a Księdza Robaka dręczy ciężar wielkiej tajemnicy.

W spektaklu „i… jakoś to będzie!” Idy Bocian, który jest interpretacją epopei narodowej Mickiewicza, każdy z bohaterów dostanie możliwość ukazania swoich pragnień i tęsknot i jednocześnie obnaży swoje grzechy, błędy i przywary. Czy znajdą szansę na rozgrzeszenie?

Esencjonalny i rozpisany na dwoje aktorów spektakl Teatru Gdynia Główna odważnie bawi się konwencjami i wypełnia scenę inteligentnym humorem oryginału, jednocześnie szanując piękny język epopei i szkicując najważniejsze elementy jej fabuły. W tej intrygującej mozaice można znaleźć i wyjątkowo dobrze rozszyfrowany kod polskości i niepokojąco celną diagnozę współczesności.

Spektakl zostanie zaprezentowany dla mniejszej ilości widzów oraz zgodnie z obecnie panującymi zasadami dotyczącymi epidemii.

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1225772474545712

 

i… JAKOŚ TO BĘDZIE!

WG „PANA TADEUSZA” Adama Mickiewicza

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Ida Bocian

OBSADA: Marta Jaszewska, Jakub Kornacki

ŚWIATŁO: Marzena Chojnowska

TEATR GDYNIA GŁÓWNA

20 lutego godz. 18:00

Bilety: 35/40 zł

ZAPRASZAMY!!!

 

SPRZEDAŻ BILETÓW TUTAJ. KLIKNIJ!