Teatr Gdynia Głowna

GŁOSUJ NA POCIĄG DO MIASTA W PROGRAMIE LECHSTARTER

Teatr Gdynia Główna drugi rok z rzędu w finale LECHSTARTERA!

Szansa na 100 000 zł dla Gdyni od Leszka Chmielewskiego

Od 6 kwietnia do 17 maja 2018 głosuj CODZIENNIE na projekt „Pociąg do Miasta – IV Letni Festiwal Teatralny w Gdyni” Teatru Gdynia Główna w programie LECHSTARTER!

Klikaj i głosuj:

http://serwer1834766.home.pl/lechapp/

Gdynia wśród finałowej piętnastki! Teatr Gdynia Główna ma szansę zdobyć 100 000 zł na zakup profesjonalnego sprzętu technicznego, niezbędnego do realizacji przedstawień w ramach festiwalu POCIĄG DO MIASTA!

Konkurs Lechstarter 2018 ma na celu wsparcie projektów, dzięki którym można odnawiać przestrzeń publiczną, wypełniać życiem niezagospodarowane przestrzenie, tworzyć miejsca spotkań dla mieszkańców. W tę koncepcję idealnie wpisuje się projekt „Pociąg do Miasta – IV Letni Festiwal Teatralny w Gdyni” zgłoszony przez Teatr Gdynia Główna. Organizowany od 2015 roku Letni Festiwal teatralny POCIĄG DO MIASTA na stałe wpisał się do kalendarza wakacyjnych imprez w Gdyni i z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze miłośników sztuki. Na tydzień Gdynia zmienia się w prawdziwy teatralny port. 13 prezentacji w ciągu siedmiu dni, codziennie o godz. 21:00, a każdy dzień to dwa dialogujące ze sobą spektakle. Nietypowe zakątki Gdyni tętnią rytmem teatralnych spotkań, ożywają zapomniane podwórka, tarasy, place, dachy, moc słowa porywa w bramie a mrowienie wiedzy na terenach stoczniowych. Staramy się nie tracić rozpędu, dlatego potrzebujemy wsparcia Leszka Chmielewskiego. Grant z programu „Lechstarter” pozwoli nam na zakupienie profesjonalnego sprzętu technicznego, niezbędnego do realizacji przedstawień w plenerze, który dotychczas musiał być wynajmowany. To również inwestycja na przyszłość – pozwoli to na realizację i rozwijanie Festiwalu w następnych latach na najwyższym poziomie.

Mając w pamięci wygraną w poprzedniej edycji, liczymy na kolejny, wspólny sukces! Od 6 kwietnia decyzja o tym, kto wygra, jest po stronie internautów. To Wy w ogólnopolskim głosowaniu zadecydujecie, które projekty zostaną zrealizowane. Mobilizujcie swoje siły, zaproście znajomych, dzięki Wam Festiwal w tym roku może być jeszcze lepszy.

Głosy najlepiej oddawać  poprzez aplikację gdyż nie wymaga logowania i rejestracji:

http://serwer1834766.home.pl/lechapp/

Podajemy swoje imię i nazwisko oraz adres email.

Nastepnie potwierdzamy zgodę.

Wybieramy GRANT, odnajdujemy projekt LETNI FESTIWAL TEATRALNY W GDYNI (7 od końca) i klikamy GŁOSUJ!

Lub poprzez link bezpośredni, który wymaga logowania.

https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0309-A72889

można głosować na projekt: „Pociąg do Miasta – IV Letni Festiwal Teatralny w Gdyni”

Pod opisem projektu klikamy w ikonę ODDAJ GŁOS.

Podajemy swoje imię i nazwisko oraz adres email.

Nastepnie potwierdzamy zgodę i oddajemy głos!

 

Pamietaj żeby głosować codziennie!

http://serwer1834766.home.pl/lechapp/

 

Dołącz i udostępnij nasze wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/179303109381978/

 

O przebiegu projektu będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej www.teatrgdyniaglowna.pl oraz profilu www.facebook.com/TeatrGdyniaGlowna