Teatr Gdynia Głowna

MŁODA KRYTYKA - KONKURS NA RECENZJĘ - WYNIKI

Młoda Krytyka. Konkurs dla widzów Festiwalu „Pociąg do Miasta – Stacja Miasto 2020” na recenzję spektaklu.

WYNIKI

Obejrzeliście, zrecenzowaliście i wygraliście!
Znamy już wyniki konkursu dla widzów Festiwalu Pociąg do Miasta – Stacja Miasto 2020 na recenzję spektaklu “Młoda Krytyka”.
Po długich rozmowach i naradach Komisja Konkursowa zdecydowała się przyznać następujące nagrody:

Nagroda Główna trafia do Martyny Szoi za stworzenie przenikliwych recenzji wszystkich spektakli festiwalowych. Laureatka konkursu otrzymuje: voucher na wszystkie spektakle Teatru Gdynia Główna do końca 2021 roku, voucher do restauracji Oberża 86 na kwotę 150 złotych, pakiet książek ufundowany przez Nagrodę Literacką Gdynia, pakiet książek i albumów od Muzeum Miasta Gdyni, festiwalową torbę


– Pierwsze Wyróżnienie trafia do Zuzanny Rzadkowolskiej za wnikliwą recenzję spektaklu “Las” Angeliki Pytel. Laureatka konkursu otrzymuje od nas voucher na trzy dowolne spektakle Teatru Gdynia Główna do końca 2021 roku, pakiet książek i albumów od Muzeum Miasta Gdyni, festiwalową torbę


– Drugie Wyróżnienie trafia do Aleksandry Kościuszko za błyskotliwe szukanie motywów spektaklu “Las” Angeliki Pytel. Pani Aleksandra otrzymuje od nas voucher na trzy dowolne spektakle Teatru Gdynia Główna do końca 2021 roku, pakiet książek i albumów od Muzeum Miasta Gdyni, festiwalową torbę.


– Wyróżnienie Specjalne trafia do dziesięcioletniego Wojciecha Alimowskiego, który stał się najmłodszym uczestnikiem konkursu. Ten laureat otrzymuje od nas voucher uprawniający do wejścia na wszystkie spektakle dla dzieci Teatru Gdynia Główna do końca 2021 roku.


– Wyróżnienie Specjalne trafia do Sylwii Bogdanowicz za autorski i wzruszający tekst na temat “Potopu. Pieśni o końcu świata” Ewy Ignaczak. Pani Sylwia otrzyma od nas voucher uprawniający do wejścia na trzy dowolne spektakle Teatru Gdynia Główna do końca 2021 roku

Komisja Konkursowa zadecydowała również o docenieniu każdego uczestnika konkursu za pomocą vouchera na dowolny spektakl Teatru Gdynia Główna.
O wynikach konkursu poinformujemy uczestników także e-mailowo.
Nagrody są do odebrania w biurze Teatru Gdynia Główna, które mieści się w budynku Dworca PKP Gdynia Główna (1 piętro, wejście w pobliżu Poczty Polskiej).
Gratulujemy!