Teatr Gdynia Głowna

NOWY REPERTUAR JUŻ DOSTĘPNY!

Czas ujawnić nasze plany repertuarowe na najbliższe miesiące! W Nowym Roku czekają na Was ciekawe i intrygujące spektakle, będziemy mieli propozycje zarówno dla małego, jak i dużego widza.
Zaczynamy 2 lutego spektaklem “Harce Kupidynowe, czyli niecne morsztyny”. Ten brawurowy monodram oparty na utworach polskiej erotycznej poezji barokowej jest najbardziej pikantną propozycją w naszym repertuarze i skierowaną wyłącznie dla osób dorosłych. Czternaście dni później (i dwa dni po Walentynkach!) zaprezentujemy koncert komediowo-romantyczny „Chłopem i babą stworzył nas Bóg” Marka Sadowskiego. Właśnie w tym miejscu musimy podkreślić, że wspomniany koncert był wyjątkowo pozytywnie przyjęty przez naszą publiczność i został doceniony także przez krytyków. Koncert znalazł się bowiem w kulturalnym podsumowaniu roku Łukasza Rudzińskiego z portalu Trojmiasto.pl.


W lutym będziemy mieli także szereg propozycji dla najmłodszych.
W niedzielę 3 lutego zaprosimy wszystkich zainteresowanych do wspólnego gotowania “Wielkiego Ciasta”, w kolejną niedzielę (10 lutego) zaprezentujemy spektakl “Bajka o księciu Pipo o jego czerwonym koniku”, a tydzień później zaprosimy do śledzenia losów księżniczki Popi i smoka Tarabistraka. To jednak nie wszystko!
W ostatnią niedzielę miesiąca (24 lutego) zaprosimy najmłodszych do uczestnictwa w awanturniczej przygodzie morskiej i pokażemy im spektakl “Dzielny Kapitan Ahab”.
Zapraszamy!


Bilety na wszystkie wydarzenia możecie rezerwować:

Tel. 58 351 15 12
Kom. (+48) 600 306 634
Kom. (+48) 600 306 632
E-mail : teatr@teatrgdyniaglowna.pl

 

Bilety online można kupić tutaj. KLIKNIJ!