Teatr Gdynia Głowna

5 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POCIĄG DO MIASTA - PODZIĘKOWANIA

SZANOWNI PAŃSTWO!

TEGOROCZNA, PIĄTA I JUBILEUSZOWA EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRU GDYNIA GŁÓWNA POCIĄG DO MIASTA – STACJA OBRZEŻA DOBIEGŁA KOŃCA. NADSZEDŁ WIĘC MOMENT NA PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, BEZ KTÓRYCH TEN PROJEKT NIE MÓGŁBY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY:

MIASTU GDYNIA ZA SFINANSOWANIE PROJEKTU

PREZYDENTOWI GDYNI WOJCIECHOWI SZCZURKOWI ZA OBJECIE FESTIWALU PATRONATEM HONOROWYM

WYDZIAŁOWI KULTURY ZA WSPARCIE NA WSZYSTKICH ETAPACH REALIZACJI FESTIWALU, POMOC W SYTUACJACH BEZ WYJŚCIA I PROMOCJI WYDARZENIA.

NASZYM PARTNEROM: SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 46 W GDYNI, KLUBOWI DEGUSTACJA – VINTAGE & ART CLUB, KLUBOWI 43. BAZY LOTNICTWA MORSKIEGO, POLONII SKWER oraz SZKOLE NR 6 NA OBŁUŻU ZA UŻYCZENIE PRZESTRZENI POD POKAZY SPEKTAKLI ORAZ ZA WSPARCIE, POMOC W PROMOCJI ORAZ ORGANIZACJI WYDARZEŃ.

MUZEUM MIASTA GDYNI, AUTOMOBILKLUBOWI MORSKIEGO ZA GOTOWOŚĆ UŻYCZENIA PRZESTRZENI AWARYJNYCH

LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH ZA WSPARCIE W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH.

PROGRAMOWI LECHSTARTER ZA DOFINANSOWANIE ZAKUPU SPRZĘTU, KTÓRY JUŻ DRUGĄ EDYCJĘ NAGŁAŚNIA I OŚWIETLA NASZĄ IMPREZĘ NA WYSOKIM POZIOMIE TECHNICZNYM

 

PATRONOM MEDIALNYM: TRÓJMIASTO.PL, RADIO GDAŃSK, GAZETA WYBORCZA, NIETAKT, E-TEATR ZA POMOC W REKLAMIE I DOTARCIU DO ODBIORCÓW NASZEGO FESTIWALU

 

SAMORZĄDOWI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ZA UFUNDOWANIE „NAGRODY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO” ZA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ

 

DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM: IWONIE KONECKIEJ Z WROCŁAWIA, TEATROWI UKŁAD FORMALNY Z WROCŁAWIA, TEATROWI STREFA OTWARTA Z WROCŁAWIA, TEATROWI DRUGIEJ STRONY Z KRAKOWA, ARTIEMU GRABOWSKIEMU Z KRAKOWA I TEATROWI STAJNIA PEGAZA Z GDYNI ZA TO, ŻE ZGODZILIŚCIE SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM FESTIWALU I PRZEZ TE KILKA DNI ZASKAKIWAĆ NAS WYJĄTKOWYMI SPEKTAKLAMI. ZA PODJĘCIE WYZWANIA I PRZENIESIENIE SWOICH PRZEDSTAWIEŃ W PRZESTRZENIE NIETEATRALNE.

 

DZIĘKUJEMY AKTOROM ZA GRĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, ZA NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA, KTÓRYCH MOGLIŚMY DOŚWIADCZYĆ I ZA BUDUJĄCE PRZEMYŚLENIA, KTÓRYMI SIĘ Z NAMI PODZIELILIŚCIE.

DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM ZA DBANIE O WIDZÓW I NIEOCENIONĄ POMOC, ZAWSZE, KIEDY JEJ POTRZEBOWALIŚMY.

DZIĘKUJEMY EKIPIE TECHNICZNEJ ZA PRACĘ, CZASAMI PONAD SIŁY, ZA PRZYGOTOWANIE BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI GRY. BEZ WAS FESTIWAL NIE MIAŁBY SZANSY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY MIROSŁAWOWI BARANOWI ZA OPIEKĘ I POKIEROWANIE GRUPĄ MŁODYCH RECENZENTÓW ORAZ MŁODYM RECENZENTOM ZA WNIKLIWE KOMENTARZE DO OGLĄDANYCH SPEKTAKLI.

DZIĘKUJEMY KRZYSZTOFOWI WINCIORKOWI ZA WSPANIAŁE ZDJĘCIA Z KOLEJNYCH PREZENTACJI I ZA TO, ŻE JEST Z NAMI OD POCZĄTKU FESTIWALU.

DZIĘKUJEMY MAĆKOWI BUSZMANOWI ZA DOKUMENTACJĘ WIDEO I CZEKAMY NA KOLEJNY FILM PODSUMOWUJĄCY FESTIWAL.

DZIĘKUJEMY TEŻ WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPIERALI NAS NA ROŻNYCH ETAPACH REALIZACJI TEGO FESTIWALU A W SZCZEGÓLNOŚCI: MARTYNIE REGENT, ANNIE LIPIŃSKIEJ, IWONIE BORAWSKIEJ, MARZENIE BAKOWSKIEJ, MICHAŁOWI MIEGONIOWI, TINIE JANUSZ, PIOTROWI BULCZAKOWI, RADZIE DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE, RADZIE DZIELNICY KARWINY, RADZIE DZIELNICY BABIE DOŁY, RADZIE DZIELNICY ORŁOWO, RADZIE DZIELNICY OBŁUŻE, ZARZĄDOWI DRÓG I ZIELENI W GDYNI, ZAKŁADOWI USŁUG INŻYNIERII RUCHU, REJONOWEMU ZARZĄDOWI INFRASTRUKTURY W GDYNI.

DZIĘKUJEMY NASZYM WIDZOM. WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY SĄ Z NAMI OD PIERWSZEJ EDYCJI, ALE I TYM, KTÓRZY BYLI Z NAMI PO RAZ PIERWSZY. DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY TOWARZYSZYLI NAM W CAŁEJ PODRÓŻY PRZEZ MIASTO ORAZ TYM, KTÓRZY ZATRZYMALI SIĘ PRZY NAS TYLKO NA CHWILĘ. DZIĘKUJEMY, ŻE NIE BALIŚCIE SIĘ DOCIERAĆ Z NAMI DO NAJDALSZYCH ZAKĄTKÓW MIASTA I ŻE POKAZUJECIE NAM, ŻE TO CO ROBIMY MA SENS.