Teatr Gdynia Głowna

7 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POCIĄG DO MIASTA - PODZIĘKOWANIA

SZANOWNI PAŃSTWO!

TEGOROCZNA, SIÓDMA EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRALNEGO – POCIĄG DO MIASTA DOBIEGŁA KOŃCA. NADSZEDŁ WIĘC MOMENT NA PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, BEZ KTÓRYCH TEN PROJEKT NIE MÓGŁBY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY:

MIASTU GDYNIA ZA SFINANSOWANIE PROJEKTU

PREZYDENTOWI GDYNI WOJCIECHOWI SZCZURKOWI ZA OBJECIE FESTIWALU PATRONATEM HONOROWYM

NASZYM PARTNEROM: GDYŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE SURTEX, MARINA YACHT PARK, DALMOR, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26, ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 3, POMORSKI PARK NAUKOWO TECHNOLOGICZNY, STUDIO TORXIN, MUZEUM MIASTA GDYNI, ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI. ZA UŻYCZENIE PRZESTRZENI POD POKAZY SPEKTAKLI ORAZ ZA WSPARCIE, POMOC W PROMOCJI ORAZ ORGANIZACJI WYDARZEŃ.

LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH ZA UŻYCZENIE KRZESEŁEK.

PATRONOM MEDIALNYM: TRÓJMIASTO.PL, RADIO GDAŃSK, E-TEATR, TEATRALNY.PL, MAGAZYN TRÓJMIEJSKI PRESTIŻ, DZIENNIK BAŁTYCKI ZA POMOC W REKLAMIE I DOTARCIU DO ODBIORCÓW NASZEGO FESTIWALU

DZIĘKUJEMY TEŻ KRYTYKOM TEATRALNYM W SZCZEGÓLNOŚCI ANNIE JAZGARSKIEJ I ŁUKASZOWI RUDZIŃSKIEMU, KTÓRZY SA Z NAMI I PISZĄ O NAS OD LAT – NIE TYLKO PODCZAS FESTIWALU.

MIASTU GDYNIA, NAGRODZIE LITERACKIEJ GDYNIA, CAFEKSIĘGARNI VADEMECUM, MUZEUM MIASTA GDYNI, MUZEUM EMIGRACJI, ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD ZA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ.

DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM: SCENIE ROBOCZEJ Z POZNANIA, PROJEKTOWI MIGAWKI Z WROCŁAWIA, TEATROWI NA FAKTACH I INSTYTUTOWI GROTOWSKIEGO Z WROCŁAWIA, GRUPIE TEATRALNEJ WIKINGOWIE I FUNDACJI NA MARGINESIE Z POZNANIA, TEATROWI MEST Z WARSZAWY ORAZ TEATROWI GDYNIA GŁÓWNA Z GDYNI ZA TO, ŻE ZGODZILIŚCIE SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM FESTIWALU I PRZEZ TE KILKA DNI ZASKAKIWAĆ NAS WYJĄTKOWYMI SPEKTAKLAMI. ZA PODJĘCIE WYZWANIA I PRZENIESIENIE SWOICH PRZEDSTAWIEŃ W PRZESTRZENIE NIETEATRALNE.

 

DZIĘKUJEMY AKTOROM ZA GRĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, ZA NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA, KTÓRYCH MOGLIŚMY DOŚWIADCZYĆ I ZA BUDUJĄCE PRZEMYŚLENIA, KTÓRYMI SIĘ Z NAMI PODZIELILIŚCIE.

DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM ZA DBANIE O WIDZÓW I NIEOCENIONĄ POMOC, ZAWSZE, KIEDY JEJ POTRZEBOWALIŚMY.

DZIĘKUJEMY EKIPIE TECHNICZNEJ ZA PRACĘ, CZASAMI PONAD SIŁY, ZA PRZYGOTOWANIE BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI GRY. BEZ WAS FESTIWAL NIE MIAŁBY SZANSY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY KRZYSZTOFOWI WINCIORKOWI ZA WSPANIAŁE ZDJĘCIA Z KOLEJNYCH PREZENTACJI I ZA TO, ŻE JEST Z NAMI OD POCZĄTKU FESTIWALU. TO JUŻ 7 ROK!!! DZIĘKI KRZYŚKU!

DZIĘKUJEMY MAĆKOWI BUSZMANOWI ZA DOKUMENTACJĘ WIDEO. TO JUŻ 5 ROK RAZEM. CZEKAMY NA KOLEJNY FILM PODSUMOWUJĄCY FESTIWAL.

DZIĘKUJEMY TEŻ WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPIERALI NAS NA ROŻNYCH ETAPACH REALIZACJI TEGO FESTIWALU I SPOWODOWALI ŻE 7 EDYCJA BYŁA MOŻLIWA.

DZIĘKUJEMY NASZYM WIDZOM. WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY SĄ Z NAMI OD PIERWSZEJ EDYCJI, ALE I TYM, KTÓRZY BYLI Z NAMI PO RAZ PIERWSZY. DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY TOWARZYSZYLI NAM W CAŁEJ PODRÓŻY PRZEZ MIASTO ORAZ TYM, KTÓRZY ZATRZYMALI SIĘ PRZY NAS TYLKO NA CHWILĘ. DZIĘKUJEMY, ŻE NIE BALIŚCIE SIĘ I POMIMO PANDEMII, NIEPEWNEJ POGODY PRZYŚLIJCIE DO NAS I ŻE POKAZALIŚCIE NAM, ŻE TO CO ROBIMY MA SENS.