Teatr Gdynia Głowna

6 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL POCIĄG DO MIASTA - PODZIĘKOWANIA

SZANOWNI PAŃSTWO!

TEGOROCZNA, SZÓSTA EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU POCIĄG DO MIASTA – STACJA MIASTO DOBIEGŁA KOŃCA. NADSZEDŁ WIĘC MOMENT NA PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, BEZ KTÓRYCH TEN PROJEKT NIE MÓGŁBY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY:

MIASTU GDYNIA ZA SFINANSOWANIE PROJEKTU

PREZYDENTOWI GDYNI WOJCIECHOWI SZCZURKOWI ZA OBJECIE FESTIWALU PATRONATEM HONOROWYM

NASZYM PARTNEROM: URZĘDOWI MIASTA GDYNI, RESTAURACJI OBERŻA 86, MUZEUM MIASTA GDYNI, ZESPOŁOWI SZKÓŁ CHŁODNICZYCH i ELEKTRONICZNYCH „CHŁODNICZAK”, SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 26 ORAZ MINIMUZEUM „BANKOWIEC”. ZA UŻYCZENIE PRZESTRZENI POD POKAZY SPEKTAKLI ORAZ ZA WSPARCIE, POMOC W PROMOCJI ORAZ ORGANIZACJI WYDARZEŃ.

MUZEUM MIASTA GDYNI ZA ZAPEWNIENIE SCHRONIENIA I UŻYCZENIE PRZESTRZENI PODCZAS DESZCZU W PIERWSZYM DNIU FESTIWALU.

LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH (WIMIENNIKOWNI I PRZYSTANIOM SĄSIEDZKIM) ZA UŻYCZENIE KRZESEŁEK.

FIRMIE SVOBODA ZA WSPARCIE TECHNICZNE

PATRONOM MEDIALNYM: TRÓJMIASTO.PL, RADIO GDAŃSK I E-TEATR ZA POMOC W REKLAMIE I DOTARCIU DO ODBIORCÓW NASZEGO FESTIWALU

DZIĘKUJEMY TEŻ KRYTYKOM TEATRALNYM W SZCZEGÓLNOŚCI ANNIE JAZGARSKIEJ I ŁUKASZOWI RUDZIŃSKIEMU, KTÓRZY SA Z NAMI I PISZĄ O NAS OD LAT – NIE TYLKO PODCZAS FESTIWALU.

NAGRODZIE LITERACKIEJ GDYNIA, RESTAURACJI OBERŻA 86, MUZEUM MIASTA GDYNI ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD ZA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ.

DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM: TEATROWI PAPAHEMA Z BIAŁEGOSTOKU, TEAROWI ZYDOWSKIEMU Z WARSZAWY, TEATROWI IM. WILAMA HOŻYCY Z TORUNIA, TEATROWI NOWEMU PROXIMA Z KRAKOWA, BIAŁOSTOCKIEMU TEAROWI LALEK, PSYCHOTEATROWI Z WROCŁAWIA I TEATROWI STAJNIA PEGAZA ZA TO, ŻE ZGODZILIŚCIE SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM FESTIWALU I PRZEZ TE KILKA DNI ZASKAKIWAĆ NAS WYJĄTKOWYMI SPEKTAKLAMI. ZA PODJĘCIE WYZWANIA I PRZENIESIENIE SWOICH PRZEDSTAWIEŃ W PRZESTRZENIE NIETEATRALNE.

 

DZIĘKUJEMY AKTOROM ZA GRĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, ZA NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA, KTÓRYCH MOGLIŚMY DOŚWIADCZYĆ I ZA BUDUJĄCE PRZEMYŚLENIA, KTÓRYMI SIĘ Z NAMI PODZIELILIŚCIE.

DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM ZA DBANIE O WIDZÓW I NIEOCENIONĄ POMOC, ZAWSZE, KIEDY JEJ POTRZEBOWALIŚMY.

DZIĘKUJEMY EKIPIE TECHNICZNEJ ZA PRACĘ, CZASAMI PONAD SIŁY, ZA PRZYGOTOWANIE BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI GRY. BEZ WAS FESTIWAL NIE MIAŁBY SZANSY SIĘ ODBYĆ.

DZIĘKUJEMY KRZYSZTOFOWI WINCIORKOWI ZA WSPANIAŁE ZDJĘCIA Z KOLEJNYCH PREZENTACJI I ZA TO, ŻE JEST Z NAMI OD POCZĄTKU FESTIWALU. TO JUŻ 6 ROK!!! DZIĘKI KRZYŚKU!

DZIĘKUJEMY MAĆKOWI BUSZMANOWI ZA DOKUMENTACJĘ WIDEO. TO JUŻ 4 ROK GDY MACIEK JEST Z NAMI. CZEKAMY NA KOLEJNY FILM PODSUMOWUJĄCY FESTIWAL.

DZIĘKUJEMY TEŻ WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPIERALI NAS NA ROŻNYCH ETAPACH REALIZACJI TEGO FESTIWALU A W SZCZEGÓLNOŚCI: BLANCE BALICKIEJ, IWONIE BORAWSKIEJ, ARKADIUSZOWI BRZĘCZEKOWI I MARCINOWI STYBORSKIEMU (NASZEMU AKUSTYKOWI) ZA UŻYCZENIE SPRZĘTU, REAGOWANIE I RATOWANIE NAS W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH I ŁAGODZENIE SPORÓW NATURY TECHNICZNEJ.

DZIĘKUJEMY NASZYM WIDZOM. WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY SĄ Z NAMI OD PIERWSZEJ EDYCJI, ALE I TYM, KTÓRZY BYLI Z NAMI PO RAZ PIERWSZY. DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY TOWARZYSZYLI NAM W CAŁEJ PODRÓŻY PRZEZ MIASTO ORAZ TYM, KTÓRZY ZATRZYMALI SIĘ PRZY NAS TYLKO NA CHWILĘ. DZIĘKUJEMY, ŻE NIE BALIŚCIE SIĘ POMIMO PANDEMII PRZYJŚĆ DO NAS I ŻE POKAZUJECIE NAM, ŻE TO CO ROBIMY MA SENS.