Teatr Gdynia Głowna

PARADA NA CHYLONI

Widowisko uliczne łączące w sobie teatr, magię i cyrk. W korowodzie przejdą pierroci, szczudlarze, wróżki, zombiaki, rytm nadadzą tancerze, bębniarze i akordeon. Będzie kolorowo i głośno, tak jak trzeba!

W niedzielę 2 lipca ulicami Zamenhofa i Opata Hackiego przejdzie barwna parada teatralna, która zainauguruje projekt Gdynia ReAktywacja na dzielnicy Chylonia. Czeka nas widowisko uliczne łączące w sobie teatr, magię i cyrk. W korowodzie przejdą pierroci, szczudlarze, wróżki, zombiaki, rytm nadadzą tancerze, bębniarze i akordeon. Będzie kolorowo i głośno, tak jak trzeba!  To kroczące dziwowisko przygotuje i poprowadzi Teatr Korkoro! Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji! Będzie można śpiewać, tańczyć, podskakiwać, puszczać bańki mydlane – kto co lubi – gwarantujemy, że będzie wesoło i przyjemnie.

Spotkajmy się 2 lipca o godz. 14.30 przy Centrum Aktywnego Mieszkańca – Klub Osiedlowy „APTEKA” przy ul. Opata Hackiego 17 A, skąd malowniczym korowodem przeparadujemy ulicami Chyloni!

WSTĘP BEZPŁATNY!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w ramach projektu Gdynia ReAktywacja i polub nasz fanpage!

Zapraszamy na profil dedykowany projektowi: https://www.facebook.com/gdyniareaktywacja/