Teatr Gdynia Głowna

POCIĄG DO MIASTA - podziękowania

Zakończyła się 3 edycja festiwalu POCIĄG DO MIASTA dziękujemy wszystkim, bez których festiwal nie miałby szansy zaistnieć.

Szanowni Państwo, Festiwal Pociąg do Miasta vol.3 już za nami. Bardzo dziękujemy wspaniałej publiczności za zrozumienie, wsparcie, cierpliwość oraz refleksje i wrażenia, którymi dzieliliście się z nami po obejrzanych spektaklach. Bez Was nie byłoby tego Festiwalu!

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie Festiwalu: Urzędowi Miasta Gdynia oraz Prezydentowi Wojciechowi Szczurkowi za patronat honorowy nad festiwalem; Partnerom: Klubowi Muzycznemu Ucho, Szkole Podstawowej nr 26 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gdyni, Muzeum Miasta Gdyni, Restauracji Vinegre oraz Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, Pomorskiemu Parkowi Naukowo-Technologicznemu oraz F.H.P Madang za udostępnienie przestrzeni i wsparcie techniczne

prezentacji; Oddanym wolontariuszom, za pokłady pozytywnej energii i bezinteresowną pomoc; Krzysztofowi Winciorkowi za piękną dokumentację fotograficzną festiwalu; Maćkowi Buszmanowi za filmową dokumentację;

Dziękujemy naszym patronom medialnym: portalowi Trójmiasto.pl, Radiu Gdańsk, Dziennikowi Bałtyckiemu oraz magazynowi Together za pomoc w rozpropagowaniu informacji o festiwalu.

Dziękujemy wszystkim aktorom i reżyserom za poświęcenie i pokazanie spektakli na najwyższym poziomie mimo trudnych warunków. Dziękujemy ekipie technicznej oraz akustykom oraz szczudlarzom oraz wszystkim osobom, którym idea Festiwalu jest bliska sercu! Cieszymy się, że znowu udało się stworzyć tę szczelinę w rzeczywistości, zapewniając publiczności wiele pozytywnych emocji, wyjątkowych doznań teatralnych oraz potężną dawkę humoru.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!