Teatr Gdynia Głowna

Mikołajki na Zamenhofa

 

Spotkajmy się na odmienionym osiedlu Zamehofa-Opata Hackiego (ZOH) w Chyloni!

W programie:
❄ koncerty: Małe TGD oraz grupa Zamenhofy
❄ fragmenty „Potopu” Salci Hałas – akcja Teatru Gdynia Główna
❄ wystawa podsumowująca 10 lat rewitalizacji
❄ oprowadzanie po inwestycji
❄ dekorowanie osiedlowej choinki
❄ konkursy, animacje, małe rozgrywki piłkarskie, parkour

Osiedle Zamenhofa-Opata Hackiego bardzo się zmieniło w ostatnich latach. Inwestycje w ramach procesu rewitalizacji dobiegły końca. Jest to więc dobry moment, żeby poznać to miejsce na nowo. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w mikołajowym spotkaniu, w ramach którego zaplanowano wiele atrakcji.
Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia w godz. 12.30 – 16.00 na terenie przed centrum sąsiedzkim Przystań Opata Hackiego 33.

Zapraszają: Miasto Gdynia, Gdynia Przystań Opata Hackiego 33, Biblioteka Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych, Pomoc Społeczna Gdynia, Teatr Gdynia Główna, Miejsce Tworzenia, Fundacja Zmian Społecznych “Kreatywni”, Rada Dzielnicy Chylonia, Rada Dzielnicy Gdynia Leszczynki, Stowarzyszenie św. Mikołaja Biskupa, Stowarzyszenie Esperantystów, Checz Gdynia, KZ Eklezja, Straż Miejska w Gdyni

Wydarzenie jest realizowane w bezpośrednim powiązaniu z projektem „Gdynia odNowa: Rozwój usług społecznych świadczonych na rzecz lokalnej społeczności w obszarze Zamenhofa-Opata Hackiego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.