Teatr Gdynia Głowna

ZWROTY BILETÓW ONLINE

Szanowni Widzowie, Drodzy Przyjaciele Teatru!
Zamknięcie instytucji kulturalnych związane z pandemią koronawirusa uniemożliwiło nam spotkanie z Wami na żywo, skomplikowało również i wydłużyło procedury związane ze zwrotem biletów na odwołane wydarzenia.
Teatr Gdynia Główna sprzedaje bilety internetowe w ramach współpracy z systemem Interticket, który zapewnia, że zwróci wszystkie należności w terminie maksymalnie 180 dni od daty odwołania/zmiany daty wydarzenia. Zmiana terminu zwrotu należności to efekt decyzji Parlamentu, który postanowił przedłużyć ustawowo termin na zwrot środków na zakup biletów na wydarzenia artystyczne do 180 dni od rozwiązania umowy poprzez wprowadzenie art. 15 zp tzw. tarczy antykryzysowej (tj. ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw).
Zwroty realizowane są automatycznie, Widzowie nie muszą więc podejmować żadnych dodatkowych działań.
Licząc na zrozumienie z Państwa strony, przepraszamy za dodatkowe utrudnienia i jednocześnie dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.