Teatr Gdynia Głowna

IzoRacje - Teatr Forum - ONLINE - we współpracy z Fundacją PZU

Spektakl przygotowany specjalnie do pokazów online w czasie kwarantanny, z myślą o nastoletnich widzach. To oni zdecydują, jak potoczą się losy bohaterów!

Szanowni Państwo!

Dzięki współpracy z Fundacją PZU możemy zaprosić państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie „IZOracje – Teatr Forum online”. W ramach projektu zrealizujemy w sumie 20 spektakli. Na przełomie listopada i grudnia 2020r. przeprowadzonych zostanie 8 pierwszych lekcji.

Pokaz spektaklu Teatru Forum składa się z dwóch części:

CZĘŚĆ PIERWSZA: pokaz spektaklu (prezentacja filmu na platformie Youtube), w którym główny bohater bezskutecznie próbuje rozwizaproblemy i konflikty, które sjego udziałem. 

CZĘŚĆ DRUGA: interwencja jokera – osoby prowadzcej, mediatora, który jest porednikiem midzy widownia aktorami. Uczestnicy wspólnie z jokerem analizujspektakl scena po scenie proponujc modyfikacje scenariusza. Zaproponowane przez młodziezmiany sna ywo, na scenie teatralnej, odgrywane przez aktorów. 

Teatr Forum online realizowany jest przy wykorzystaniu programów do wideokonferencji: Zoom lub Microsoft Teams. Kilka dni przed spektaklem opiekun otrzymuje link do spotkania, który przekazuje uczniom biorącym udział w wydarzeniu (konieczne jest wcześniejsze sprawdzenie poprawności działania linku). W dniu prezentacji uczestnicy logują się za pomocą otrzymanego linku.

Priorytetowo będą traktowane zgłoszenia uczniów z terenów małych miast i wsi oraz dzielnic i osiedli oddalonych od centrów kulturalnych).
Ze względu na sztywne terminy realizacji projektu wyznaczony przez organizatora termin spotkania nie podlega negocjacjom.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ. KLIKNIJ!

 

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z materiałami informacyjnymi przybliżającymi formułę spektaklu.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA DO POBRANIA TUTAJ. KLIKNIJ!

ZOBACZ ZWIASTUN PROJEKTU. KLIKNIJ!

 

Projekt IZOracje – Teatr Forum online finansowany jest ze środków Fundacji PZU.


Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Gdyni.

 

Czcionka - rozmiar
Kontrast