Teatr Gdynia Głowna

IZOracje - Teatr Forum online

Udało się!
Otrzymaliśmy dofinansowanie Fundacji PZU na projekt „IZOracje – Teatr Forum online” i przygotujemy dwadzieścia edukacyjnych, interaktywnych i dostosowanych do wymogów społecznej kwarantanny spektakli dla młodzieży. Co ważne, zainteresowane szkoły będą mogły wziąć udział w naszych spektaklach bezpłatnie!
Nasz spektakl realizujemy w siedzibie teatru, a jego odbiorcy uczestniczą w wydarzeniu poprzez swoje komputery i smartfoy. “IZOracje” inspirowane są metodą Teatru Forum, co umożliwia młodzieży angażowanie się w przedstawienie w takim samym stopniu jak aktorom, publiczność ma też wpływ na dalsze losy bohaterów i może zrozumieć motywacje i emocje bohaterów. Przebieg każdego spektaklu będzie więc inny, bo zależy od wypracowanych przez widzów metod rozwiązania konfliktów. Zadbaliśmy także o aktualną i ważną dla odbiorców fabułę. Na scenie zaprezentujemy losy trzech postaci uwikłanych w sytuację konfliktową w trakcie społecznej kwarantanny-licealisty Tomka, jego mamy i jego dziewczyny-Elizy. Dla widzów jest to więc szansa na aktywne przyjrzenie się z realnym dylematom nastolatków. “IZOracje” skierowane są do uczniów z ósmych klas szkół podstawowych i licealistów.
Nauczycieli zainteresowanych realizacją spektaklu zapraszamy do kontaktu z Teatrem: tel.692 820 511 lub e-mailowo: teatr@teatrgdyniaglowna.pl
Bądźcie z nami.
Projekt finansowany jest ze środków fundacji PZU.

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Gdyni.