Teatr Gdynia Głowna

NAJNOWSZA OFERTA EDUKACYJNA NA LUTY I MARZEC JUŻ DOSTĘPNA!

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ OFERTĘ STACJI BAJEK NA KWIECIEŃ – CZERWIEC 2023! KLIKNIJ!

Stacja Bajek to oferta stworzona z myślą o najmłodszych widzach w wieku od 3 do 10 lat. Spektakle dla dzieci dedykowane grupom zorganizowanym wzbogacone są o specjalnie przygotowane warsztaty, które pozwolą najmłodszym rozwinąć umiejętności kreatywnego odbioru sztuki, a nauczycieli i opiekunów wesprą w kształtowaniu dziecięcej wyobraźni i wrażliwości. W zależności od tytułu spektaklu, uczestnicy wcielą się w postaci astronautów, dzielnych marynarzy, rybaków czy królewskich posłanników. Dużą rolę przy wykonywaniu zadań odegra praca w grupie oraz zaangażowanie każdego uczestnika.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ OFERTĘ STACJI BAJEK NA KWIECIEŃ – CZERWIEC 2023! KLIKNIJ!

 

Rybak i Geniusz

26 kwietnia, g. 10.00
27 kwietnia, g. 10.00
15 maja, g. 10.00

Tajemnica Króla Wysp Hebanowych

23 marca, g. 10.00
18 kwietnia, g. 10.00
24 kwietnia, g 10.00
25 kwietnia, g. 10.00
17 maja, g. 10.00
18 maja, g. 10.00
31 maja, g. 10.00
1 czerwca, g. 10.00

Dlaczego nie lecimy do gwiazd?

28 kwietnia, g. 10.00
9 maja, g. 10.00
10 maja, g. 10.00
30 maja, g. 10.00
2 czerwca, g. 10.00

Wielkie Ciasto

17 kwietnia, g. 10.00
22 maja, g. 10.00
23 maja, g. 10.00
24 maja, g. 10.00
25 maja, g. 10.00
12 czerwca, g. 10.00

SZCZEGÓŁOWA OFERTA DO POBRANIA TUTAJ. KLIKNIJ!

Bilety
uczniowie: 40 PLN
opiekunowie: wstęp bezpłatny (jeden opiekun na 15 uczniów)
ilość miejsc: 70

Spektakle wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacja

tel. 58 3 511 512

 

Aktualności

KONKURS NA RECENZJĘ- MŁODA KRYTYKA NA FESTIWALU POCIĄG DO MIASTA 2024

Młoda Krytyka. Konkurs dla widzów X edycji Festiwalu „Pociąg do Miasta – Stacja ARTYST/K/A” na recenzję spektaklu.

Obejrzyj, zrecenzuj i wygraj!

 

Czytaj dalej

FESTIWAL POCIĄG DO MIASTA SZUKA WOLONTARIUSZY! DOŁĄCZ DO NAS!

To propozycja dla aktywnych osób zainteresowanych kulturą, które lubią pracować w zespole! Współpraca w ramach wolontariatu może być szansą na zdobycie cennych doświadczeń, nawiązania interesujących znajomości, poznacie również organizację wydarzenia kulturalnego “od kuchni” Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą nam w organizacji X edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego “Pociąg do Miasta – Stacja Artyst/k/a 2024” w terminie. 5-11 sierpnia. Zgłoś się już dziś.

Czytaj dalej

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRALNY – POCIĄG DO MIASTA – EDYCJA X – STACJA ARTYST/K/A

Na tegorocznym wydarzeniu, odbywającym się pod hasłem Artyst/k/a, obejrzymy siedem offowych spektakli z różnych stron kraju. Przedstawienia wybrane zostały w drodze konkursu – będą to zatem sztuki na najwyższym poziomie, mówiące o różnych problemach zawodu, bez istnienia którego ludzkość nie może inspirować się i rozwijać, a który jednocześnie często jest spychany na margines społecznego i ekonomicznego zainteresowania.

W prezentowanych spektaklach zwrócimy uwagę na rolę, jaka sztuka odegrała w pandemii, poznamy artystów i artystki w chwilach wzlotu i upadku, na scenie i po godzinach pracy, poznamy ich problemy finansowe i emocjonalne, sprawdzimy, jaka stawkę trzeba dziś zapłacić, by wykonywać tak niepewne zajęcie. Właśnie – czy będzie mowa o zajęciu czy też o misji, jaką każdy tworzący i tworząca niesie swoim działaniem w świat? Wrażliwość i marzenia są nadal potrzebne w tej pracy i bez nich nie byłoby żadnej sztuki, o czym też porozmawiamy na scenie.

SZUKAJCIE NAS W GDYNI!

Czytaj dalej

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRALNY „POCIĄG DO MIASTA- edycja 10- STACJA ARTYST/K/A 2024” – WYNIKI KONKURSU

Wiemy już, jakie spektakle zaprezentujemy gdyńskiej publiczności podczas festiwalu „Pociąg do Miasta 2024″.

Czytaj dalej

DZIEŃ DZIECKA W TGG!

Magiczna przygoda dla małych i dużych! Zanurz się w wodach czarno – złotego jeziora i odkryj jego tajemnice podczas dwóch wyjątkowych spektakli składających się na opowieść o Królu, Czarownicy, dzielnym Rybaku, Wróbelku, Sułtanie i Geniuszu.

Czytaj dalej

TEATRALNY MARATON – WEEKEND KOBIET (i nie tylko) W TGG

Zapraszamy na maj – to w symbolice miesiąc Wenus, więc i u nas znajdziecie tematy związane z kobiecym oglądem spraw. Planujemy dla Was turbo weekend z matronatem bogini Wenus. Ale raczej nie spodziewajcie się pastelowych kolorków i romantycznych fraz, będziemy mieć dla Was raczej same konkretne tematy: walkę o własne prawa, wygrane starcie z chorobą, moc siostrzeństwa, pytania o tożsamość i rozrachunki z przeszłością. Pasję tworzenia także.

Czytaj dalej