Teatr Gdynia Głowna

WOLONTARIUSZE POTRZEBNI OD ZARAZ! DOŁĄCZ DO NAS!

To propozycja dla żywiołowych i ambitnych osób, które lubią pracować w zespole!
Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą nam w organizacji:
*projektu “2021: Odyseja Lemowska” (8 terminów spektakli plenerowych na terenie Gdyni oraz działania promocyjne przed wydarzeniem w terminie od 12 lipca do 20 września)
*Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego “Pociąg do Miasta 2021” (9-14 sierpnia 2021, łącznie dwanaście spektakli na terenie Gdyni, wszystkie zaczynają się o 21.00)
Twoje zadania:
*pomoc organizacyjno – logistyczna podczas (dbanie o bezpieczeństwo widowni i przestrzeganie zasad kwarantanny społecznej, udzielanie niezbędnych informacji, dystrybucja ulotek i plakatów)
*pomoc przy przygotowaniu przestrzeni gry
*współorganizacja promocji Festiwalu oraz Projektu 2021: Odyseja Lemowska.
Co zyskasz?
*cenne doświadczenie współorganizacji ogólnopolskiego wydarzenia kulturalnego, które może stanowić atut podczas poszukiwania pracy
*sprawdzenie swoich umiejętności organizacyjnych
*pracę w wyjątkowym zespole i z ciekawymi ludźmi
*możliwość obejrzenia pokazywanych spektakli
*referencje po zakończeniu działań w ramach wolontariatu
Dołącz do nas już dziś! Wyślij mail na adres gbryszewski@teatrgdyniaglowna.pl z tytułem “Wolontariusz”.
W wiadomości koniecznie napisz: Jak się nazywasz, kim jesteś, co robisz? Ile masz lat, skąd jesteś? Napisz także w jakim okresie możesz z nami współpracować? Prosimy również o dopisanie numeru telefonu.
Na końcu zgłoszenia prosimy dopisać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Fundację „Klinika Kultury” z siedzibą w Sopocie, ul. Karlikowska 7/1. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, dostępną na stronie:

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH – RODO

Ze wszystkimi wolontariuszami podpisujemy umowę wolontariatu i oświadczenie. Wolontariusze objęci są również ubezpieczeniem w trakcie działań festiwalowych.
Propozycję kierujemy także do osób niepełnoletnich – w tym przypadku będziemy jednak potrzebowali pozwolenia od rodziców/opiekunów.
Możesz też zgłosić się wspólnie ze znajomymi i przyjaciółmi.
Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca 2021 roku. Na początku lipca zorganizujemy w siedzibie Teatru spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy.