Teatr Gdynia Głowna

WOLONTARIUSZE POTRZEBNI OD ZARAZ!

Wolontariusze potrzebni od zaraz!

W tym roku odbędzie się czwarta edycja festiwalu “Pociąg do Miasta”. Szykujemy dużą ucztę dla miłośników teatru, poszerzamy formułę wydarzenia, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

Do zadań wolontariusza będzie należało:
* Opieka nad gośćmi Festiwalu (zaproszone teatry i recenzenci)
* Pomoc organizacyjno – logistyczna podczas Festiwalu (informowanie gości, udzielanie niezbędnych informacji, dbanie o bezpieczeństwo widowni)
* Pomoc przy przygotowaniu przestrzeni gry
* Oglądanie spektakli

Co zyskasz?
* Referencje po zakończeniu działań w ramach wolontariatu
* poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz nowe kontakty
* wdzięczność nie tylko organizatorów, ale przede wszystkim setek widzów, bo również dzięki Twojej pomocy Festiwal będzie mógł się odbyć.

Ze wszystkim wolontariuszami podpisujemy umowę wolontariatu i oświadczenie.

Dołącz do nas już dziś! Wyślij mail na adres teatr@teatrgdyniaglowna.pl.

W mailu nie zapomnij dać znać: Jak się nazywasz, kim jesteś, co robisz? Ile masz lat, skąd jesteś? Prosimy również o dopisanie numeru telefonu.

Na końcu zgłoszenia prosimy dopisać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Fundację „Klinika Kultury” z siedzibą w Sopocie, ul. Karlikowska 7/1. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, dostępną na stronie https://www.teatrgdyniaglowna.pl/…/informacja-o-ochronie-da…/

Czekamy na Ciebie! Możesz też zaprosić swoich znajomych i przyjaciół do pomocy