Teatr Gdynia Głowna

WOLONTARIUSZE POTRZEBNI OD ZARAZ! DOŁĄCZ DO EKIPY POCIĄGU DO MIASTA!

To propozycja dla aktywnych i ambitnych osób zainteresowanych kulturą, które lubią pracować w zespole!

Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą nam w organizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego „Pociąg do Miasta – Stacja Miasto 2020” (3-8 sierpnia 2020 roku, Gdynia).

Współpraca w ramach wolontariatu może być szansą na poznanie organizacji wydarzenia kulturalnego „od kuchni”, zdobycia cennych doświadczeń i nawiązania interesujących znajomości.

Twoje zadania:
* pomoc organizacyjno – logistyczna podczas Festiwalu (dbanie o bezpieczeństwo widowni i przestrzeganie zasad kwarantanny społecznej, udzielanie niezbędnych informacji, dystrybucja ulotek i plakatów)
* pomoc przy przygotowaniu przestrzeni gry
* współorganizacja promocji Festiwalu (dla osób zainteresowanych)

Co zyskasz?
* referencje po zakończeniu działań w ramach wolontariatu
* cenne doświadczenie współorganizacji ogólnopolskiego wydarzenia kulturalnego, które może stanowić atut podczas poszukiwania pracy
* sprawdzenie swoich umiejętności organizacyjnych

Ze wszystkimi wolontariuszami podpisujemy umowę wolontariatu i oświadczenie.

W tym roku, z powodu wymogów bezpieczeństwa związanych z pandemią, zapraszamy do współpracy wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dołącz do nas już dziś! Wyślij mail na adres gbryszewski@teatrgdyniaglowna.pl z tytułem „Wolontariusz”.

W wiadomości koniecznie napisz: Jak się nazywasz, kim jesteś, co robisz? Ile masz lat, skąd jesteś? Prosimy również o dopisanie numeru telefonu.

Na końcu zgłoszenia prosimy dopisać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Fundację „Klinika Kultury” z siedzibą w Sopocie, ul. Karlikowska 7/1. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, dostępną na stronie

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH – RODO

Możesz też zgłosić się wspólnie ze znajomymi i przyjaciółmi.
Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca 2020 roku!

Czcionka - rozmiar
Kontrast